Biuro rachunkowe Warszawa Targówek, Białołęka

BDK Consulting to profesjonalne usługi księgowe w warszawskim Targówku i warszawskiej Białołęce

Biuro rachunkowe BDK Consulting to profesjonalna obsług rachunkowe, księgowa i podatkowa dla spółek i firm jednoosobowych z warszawskiego Targówka (również osiedle Bródno) oraz warszawskiej Białołęki (również osiedle Tarchomin).

Profesjonalna i rzetelna księgowość Warszawa Targówek, Warszawa Białołęka.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej księgowości dla swojej firmy i  działasz w dzielnicach: Warszawa Targówek, w tym osiedle Bródno oraz Warszawa Białołęka, w tym osiedle Tarchomin świetnie trafiłeś! Jesteśmy profesjonalną, rzetelną i odpowiedzialną firmą księgową.

Biuro rachunkowe Warszawa Targówek, Warszawa Białołęka – zdalne usługi księgowe

BDK Consulting to mobilne biuro rachunkowe działające na terenie kilku warszawskich dzielnic. Dzięki swojej innowacyjności zapewniamy zdalną obsługę księgowo-podatkową firmom z warszawskich dzielnic: Bielany, Żoliborz, Białołęka, w tym osiedle Tarchomin.

Nasze biuro rachunkowe to wysokie standardy i kwalifikacje kadry

Cechują Nas i wyróżniają: wysokie standardy pracy i jej organizacji, etyka zawodowa, najwyższe kwalifikacje zawodowe.

Kadra zarządzająca to osoby z długoletnim i bogatym doświadczeniem w świadczeniu usług outsourcingu księgowego, stale podnosząca swoje kwalifikacje, kompetencję, aktualizujące swoją wiedzę.

Dedykowana księgowość dla spółek z o.o., spółek akcyjnych i JDG z warszawskiego Targówka i warszawskiej Białołęki

Świadczymy profesjonalne i dedykowane każdej firmie usługi outsourcingu rachunkowego i sprawozdawczości finansowej. Obsługujemy spółki z o.o., spółki akcyjne, komandytowe. Oferujemy usługi księgowe oraz rozliczeń podatkowych dla firm jednoosobowych (JGD) z dzielnic: Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz i Warszawa Białołęka.

Nasze biuro rachunkowe to zdalna księgowość dla firm z warszawskiego Targówka i warszawskiej Białołęki

Usługi rachunkowości i księgowości dla firm i przedsiębiorców z warszawskich dzielnic: Bielany, Żoliborz, Białołęka (Tarchomin) mogą być wykonywane przez nasze biuro rachunkowe całkowicie w formie zdalnej. Kontakt z wyznaczoną po stronie biura rachunkowego BDK Consulting osobą odpowiedzialną za księgi, ewidencje i rozliczenia podatkowe Klienta może odbywać się całkowicie zdalnie.

Możliwość odbioru dokumentów w siedzibie Klienta w dzielnicach Warszawa Targówek i Warszawa Białołęka

Na życzenie Klienta uruchamiamy usługę bezpośredniego odbioru dokumentów od przedsiębiorstw mających siedziby lub miejsca prowadzenia działalności w dzielnicach Warszawy: Targówek (w tym Bródno) i Białołęka (w tym Tarchomin).

Usługi księgowe Warszawa Targówek (w tym Bródno)
Usługi księgowe Warszawa Białołęka (w tym Tarchomin)
Biuro rachunkowe Warszawa Targówek Warszawa Białołęka
Skontaktuj się z Nami

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Chcesz wiedzieć więcej? 696 895 880

Scroll to Top
Kontakt z Nami