Outsourcing prowadzenia kadr, płac i rozliczeń z ZUS

Kadry, płace, ZUS

Kadry, płace, ZUS – outsourcing usług w tych zakresach stanowi dodatkową ofertę usług świadczonych przez biuro rachunkowe BDK Consulting.

Pełny zakres usług prowadzenia kadr, naliczania płac i kompleksowych rozliczeń z ZUS

Usługi obejmują swym zakresem: prowadzenie i naliczanie wynagrodzeń, rozliczeń z ZUS wraz z jednoczesnym prowadzenie kadr i kompleksowej dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracowników etatowych.

Płace i rozliczenia z ZUS

W tym wariancie usługi obejmują prowadzenie i naliczanie wynagrodzeń pracowników i Zleceniobiorców oraz rozliczeń z ZUS bez prowadzenie kadr i kompleksowej dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracowników etatowych.

Kadry, płace, ZUS – różne zakresy usług, obowiązków biura oraz ceny

W ramach usług outsourcingu kadr, płac i rozliczeń z ZUS oddzielnie są wyceniane usługi naliczania płac i rozliczeń ZUS. Natomiast usługa prowadzenia kadr jest traktowana przez biuro rachunkowe BDK Consulting, jako oddzielna usługa.

Każda też z usług posiada inny zakres czynności wykonywanych w ramach ceny usługi podstawowej. Inne jest również zakres czynności dodatkowych.

Outsourcing usług płac Warszawa, Legionowo, Pułtusk, Ciechanów

Oferta naszego biura rachunkowego w zakresie outsourcingu prowadzenia kadr, płac i kompleksowych rozliczeń z ZUS skierowana jest przede wszystkim do Klientów, którzy mają podpisane z naszym biurem rachunkowym umowy na świadczenie obsługi księgowej.

Jednak możemy również prowadzić obsługę kadr, usługi naliczania płat etatowych i zleceniobiorców także dla pozostałych firm z Warszawy, Legionowa, Pułtuska, Ciechanowa i ich okolic.

Prowadzenie akt osobowych
Usługi naliczania płac
Usługi rozliczeń z ZUS
kadry, płace, ZUS Warszawa
Skontaktuj się z Nami

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Chcesz wiedzieć więcej? 696 895 880

Scroll to Top
Kontakt z Nami