Usługi księgowe dla JDG i spółek osobowych

Usługi księgowe dla JDG – działalności gospodarczych

Usługi księgowe i podatkowe dla JDG – działalności jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek osobowych – stanowią drugi zakres oferty usług naszego biura rachunkowego.

Ta część naszej oferty skierowana jest do mikro oraz małych firm, którymi najczęściej są osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze – JDG.

Usługi księgowe dla JDG i spółek osobowych z Warszawy

Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o. wykonuje swoje usługi zdalnie w związku z tym, obsługę księgową i podatkową możemy świadczyć dla przedsiębiorców z różnych dzielnic Warszawy.

Usługi księgowe JDG i spółek z Legionowa i Serocka oraz Pułtuska, Ciechanowa i Makowa Mazowieckiego

Ponieważ nasze biuro rachunkowe świadczy usługi zdalnie możemy zaoferować usługi księgowe polegające na prowadzenia ksiąg i ewidencji ryczałtowych przedsiębiorcom i firmom z Legionowa i Serocka.

Świadczymy usługi kompleksowej księgowości JDG rozliczających się na zasadach ogólnych lub w formie podatku liniowego albo rozliczających się na zasadach podatku zryczałtowanego także dla firm i przedsiębiorców z Pułtuska, Ciechanowa i Makowa Mazowieckiego.

Oferta usług księgowych dla działalności gospodarczych z Warszawy, Pułtuska, Ciechanowa, Legionowa, Serocka i Makowa Mazowieckiego

Prowadzisz działalność gospodarczą na terenie Warszawy, Pułtuska, Legionowa, Serocka, Ciechanowa, Makowa Mazowieckiego? Oczekujesz aktywnego, zaangażowanego księgowego oraz Jego wsparcia? Chcesz spać spokojnie nie drżąc przed kontaktem z urzędem skarbowym? Dobrze trafiłeś!! Przejmiemy te obowiązki za Ciebie.

Prowadzenie KPiR
Rozliczanie ryczałtu
Rozliczanie najmu prywatnego
usługi księgowe dla JDG
Skontaktuj się z Nami

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Chcesz wiedzieć więcej? 696 895 880

Scroll to Top
Kontakt z Nami