Biuro rachunkowe Legionowo, Serock

Dobre biuro rachunkowe Jabłonna, Legionowo i Serock

Biuro rachunkowe BDK Consulting jest dobrym, nowoczesnym biurem księgowym. Świadczymy kompleksowe, terminowe i rzetelne usługi księgowe dla spółek kapitałowych oraz przedsiębiorców z Jabłonny, Legionowa i Serocka.

Kadra BDK Consulting to zespół ekspertów i specjalistów, z wieloletnim doświadczeniem, stale aktualizujący wiedzę na kursach i szkoleniach, dla których rachunkowość, księgowość i podatki są pasją.

Księgowość dla spółek z o.o., spółek akcyjnych i komandytowych z Jabłonny, Legionowa i Serocka

Specjalizacją naszego biura rachunkowe są usługi outsourcingu rachunkowości i księgowości dla spółek z o.o., spółek akcyjnych, komandytowych. Usługi te możemy zaoferować spółkom kapitałowym, mającym siedziby w Jabłonnie. Serocku, Legionowie.

Usługi księgowe dla spółek cywilnych, jawnych i osób fizycznych (JDG) – Jabłonna, Legionowo, Serock

Oferujemy również kompleksowe usługi księgowe dla spółek osobowych i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Uzupełnieniem świadczonych przez nasze biuro rachunkowe usług, jest outsourcing prowadzenia kadr, naliczania płac i rozliczeń z ZUS. Zaś dopełnieniem oferowanych przez nas usług są usługi dodatkowe.

Odpowiedzialne biuro rachunkowe Jabłonna, Legionowo, Serock

BDK Consulting to także odpowiedzialne biur rachunkowe. Świadczone przez nas usługi posiadają ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczeniem objęte są usług prowadzenia ksiąg rachunkowych, ksiąg i ewidencji podatkowych i usługi rozliczeń podatkowych.

Zdalna księgowość Jabłonna, Legionowo, Serock

Usługi księgowe dla firm z Jabłonny, Serocka, Legionowa możemy świadczyć całkowicie zdalnie. Zdalnie może też odbywać się komunikacja z naszym biurem oraz dedykowaną przez nas każdej firmie osobę odpowiedzialną za księgowość i rozliczenia podatkowe.

Prowadzisz działalność w Jabłonnie, Serocku lub Legionowie? Poszukujesz dobrej, solidnej, rzetelnej, profesjonalnej księgowości? Skontaktuj się z nami.

Usługi księgowe Jabłonna
Księgowość Legionowo
Księgowość Serock
biuro rachunkowe biuro księgowe Jabłonna, Legionowo, Serock
Skontaktuj się z Nami

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Chcesz wiedzieć więcej? 696 895 880

Scroll to Top
Kontakt z Nami