Biuro rachunkowe Jabłonna, Legionowo, Serock

Biuro księgowe Jabłonna, Legionowo, Serock

Biuro rachunkowe BDK Consulting jest dobrym, nowoczesnym biurem księgowym. Świadczymy kompleksowe, terminowe i rzetelne usługi księgowe dla spółek i przedsiębiorców z Jabłonny, Legionowa, Serocka.

Nasza kadra to zespół ekspertów i specjalistów, z wieloletnim doświadczeniem. Stale aktualizujący wiedzę na kursach i szkoleniach, dla których rachunkowość, księgowość i podatki są pasją.

Specjalizacją naszego biura rachunkowe są usługi outsourcingu rachunkowości i księgowości dla spółek z o.o., spółek akcyjnych, komandytowych. Usługi te możemy zaoferować spółkom kapitałowym, mającym siedziby w Jabłonnie. Serocku, Legionowie.

Oferujemy również kompleksowe usługi księgowe dla spółek osobowych i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Uzupełnieniem świadczonych przez nasze biuro rachunkowe usług, jest outsourcing prowadzenia kadr, naliczania płac i rozliczeń z ZUS. Zaś dopełnieniem oferowanych przez nas usług są usługi dodatkowe.

BDK Consulting to także odpowiedzialne biur rachunkowe. Oferowane i świadczone przez nas usługi posiadają ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczeniem objęte są usług prowadzenia ksiąg rachunkowych, ksiąg i ewidencji podatkowych i usługi rozliczeń podatkowych.

Usługi księgowe dla firm z Jabłonny, Serocka, Legionowa biura rachunkowego BDK Consulting możemy świadczyć całkowicie zdalnie. Zdalnie może też odbywać się komunikacja z naszym biurem oraz dedykowaną przez nas każdej firmie osobę odpowiedzialną za księgowość i rozliczenia podatkowe.

Prowadzisz działalność w Jabłonnie, Serocku lub Legionowie? Poszukujesz dobrej, solidnej, rzetelnej, profesjonalnej księgowości? Skontaktuj się z nami.

Księgowość Jabłonna
Księgowość Legionowo
Księgowość Serock
Profesjonaly-księgowy
Skontaktuj się z Nami

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Chcesz wiedzieć więcej? 696 895 880

Scroll to Top