Biuro rachunkowe Pułtusk, Ciechanów, Maków Mazowiecki

BDK Consulting. Biuro rachunkowe Pułtusk, Ciechanów. Maków Mazowiecki

Biuro rachunkowe BDK Consulting to jakość i bezpieczeństwo obsługi księgowej i podatkowej.

Księgowość dla firm z Pułtuska, Ciechanowa, Makowa Mazowieckiego

Jeśli zarządzasz spółką lub prowadzisz działalność gospodarczą w Pułtusku, Ciechanowie lub Makowie Mazowieckim i chcesz skorzystać z usług naszego biura rachunkowego, nic nie stoi na przeszkodzie.

Zdalne kompleksowe usługi księgowe Pułtusk, Ciechanów, Maków Mazowiecki

Jesteśmy stale rozwijającym się biurem rachunkowym. Dzięki naszej innowacyjności możemy świadczyć zdalne usługi księgowe dla spółek kapitałowych oraz firm i przedsiębiorców z Pułtuska, Ciechanowa, Makowa Mazowieckiego.

Celem naszego biura księgowego jest maksymalne odciążenie przedsiębiorców w comiesięcznych obowiązkach związanych ze sprawozdawczością, rozliczeniami podatkowymi firmy, składaniem deklaracji.

Działamy na zasadzie partnerstwa. Cenisz bezpieczeństwo w biznesie? Właśnie bezpieczeństwo w kwestii księgowości i rozliczeń podatkowych zapewniamy swoim Klientom.

BDK Consulting Sp. z o.o. jest tak naprawdę zespołem ekspertów, dla których rachunkowość, księgowość, rozliczenia podatkowe są pasją. Kadra biura rachunkowego BDK Consulting stale podnosi swoje kwalifikacje, aktualizuje wiedzę uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Kompleksowa obsługa księgowa i podatkowa Twojej firmy z Pułtuska, Ciechanowa, Makowa Mazowieckiego

Prowadzimy kompleksową obsługę rachunkową i księgową spółkom z o.o., spółkom akcyjnym i komandytowym (tzw. pełną księgowość) oraz usługi księgowe spółkom osobowym i jednoosobowym firmom.

Stawiamy na jakość obsługi, elastyczność usług oraz maksymalne bezpieczeństwo naszych Klientów. Posiadamy ubezpieczenie OC świadczonych usług.

Działasz w Pułtusku, Ciechanowie lub Makowie Mazowieckim? Nasze biuro rachunkowe jest dla Ciebie

Masz siedzibę lub prowadzisz działalność na terenie Pułtuska, Ciechanowa, Makowa Mazowieckiego? Dołącz do grona Naszych zadowolonych Klientów, a odciążymy Cię w obowiązkach księgowych i podatkowych.

Możemy zapewnić także osobisty odbiór dokumentów na terenie Pułtuska, Ciechanowa i Makowa Mazowieckiego.

Usługi księgowe Pułtusk
Księgowość Ciechanów
Księgowość Maków Mazowiecki
Biuro rachunkowe biuro księgowe  Pułtusk Ciechanów Maków Mazowiecki

Skontaktuj się z Nami

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Chcesz wiedzieć więcej? 696 895 880

Scroll to Top
Kontakt z Nami