Biuro rachunkowe Warszawa Bielany, Żoliborz

BDK Consulting, dobre biuro rachunkowe Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz

Biuro księgowe Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz

Biuro rachunkowe BDK Consulting jest warszawską firmą księgową, zapewniającą współpracującym z nami firmom pełną, profesjonalną obsługę księgową i podatkową.

Profesjonalna i rzetelna księgowość dla spółek i firm z warszawskich Bielan i warszawskiego Żoliborza

Jeśli poszukujesz profesjonalnej księgowości i  działasz w dzielnicach Warszawy: Bielany lub Żoliborz świetnie trafiłeś! Oferujemy pełne wsparcie i zaangażowanie oraz rzetelne i terminowe usługi księgowe.

Biuro rachunkowe Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz – zdalne usługi księgowe

BDK Consulting jest mobilnym biurem ksiegowym, świadczymy zdalne usługi księgowe działając i świadcząc wyspecjalizowane usługi księgowo-podatkowe na terenie kilku warszawskich dzielnic. Dzięki swojej innowacyjności zapewniamy zdalną obsługę księgowo-podatkową firmom z warszawskich Bielan i warszawskiego Żoliborza.

Biuro rachunkowe o wysokich standardach i kwalifikacjach kadry

BDK Consulting Sp. z o.o. wyróżniają: wysokie standardy pracy i jej organizacji, etyka zawodowa, najwyższe kwalifikacje zawodowe.

Kadra zarządzająca to osoby z długoletnim i bogatym doświadczeniem w świadczeniu usług outsourcingu księgowego, stale podnosząca swoje kwalifikacje, kompetencję, aktualizujące swoją wiedzę.

Dedykowana księgowość dla spółek i firm z warszawskich Bielan i warszawskiego Żoliborza

Świadczymy profesjonalne i dedykowane każdej firmie usługi outsourcingu rachunkowego i sprawozdawczości finansowej. Obsługujemy spółki z o.o., spółki akcyjne, komandytowe. Oferujemy usługi księgowe oraz rozliczeń podatkowych dla firm jednoosobowych (JGD) z dzielnic: Warszawa Bielany, Warszawa Żolibor.

Zdalna księgowość dla firm z warszawskich Bielan, Żoliborza

Usługi rachunkowości i księgowości dla firm i przedsiębiorców z warszawskich dzielnic: Bielany lub Żoliborz mogą być wykonywane przez nasze biuro rachunkowe całkowicie w formie zdalnej. Kontakt z wyznaczoną po stronie biura ksiegowego BDK Consulting osobą odpowiedzialną za księgi, ewidencje i rozliczenia podatkowe Klienta może odbywać się całkowicie zdalnie.

Możliwość odbioru dokumentów w siedzibie Klienta z dzielnic Warszawy: Bielany i Żoliborza

Na życzenie Klienta uruchamiamy usługę bezpośredniego odbioru dokumentów od przedsiębiorstw mających siedziby lub miejsca prowadzenia działalności w dzielnicach Warszawy: Bielany lub Żoliborz

Usługi księgowe Warszawa Bielany
Usługi księgowe Warszawa Żoliborz
biuro rachunkowe biuro księgowe Warszawa Żoliborz, Bielany, Białołęka
Skontaktuj się z Nami

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Chcesz wiedzieć więcej? 696 895 880

Scroll to Top
Kontakt z Nami