Biuro księgowe w Warszawie

Profesjonalne biuro księgowe Warszawie

Warszawskie biuro księgowe BDK Consulting Sp. z o.o. z Warszawy oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi rachunkowe i księgowe firmom o różnej formie organizacyjnej i prawnej, dostarczając wartość dodaną. do biznesów swoich Klientów.

Doświadczona i profesjonalna kadra naszego warszawskiego biura księgowego

Biuro księgowe BDK Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zostało założone w 2018 roku przez zespół ekspertów z doświadczeniem prawie 30 lat w organizacji, świadczeniu, nadzorze i wdrażaniu usług outsourcingu rachunkowości i księgowości, dla których rachunkowość i księgowość stanowi pasję.

Biuro księgowe BDK Consulting Warszawa to jakość usług i wysokie standardy

Nasze warszawskie biuro księgowe cechują: wysokie standardy pracy i etyki zawodowej, kwalifikacje zawodowe kadry, terminowość i rzetelność oraz wysoka jakość i elastyczność usług księgowych, odpowiedzialność.

Odpowiedzialne biuro księgowe w Warszawie

Wyróżniają biuro księgowe BDK Consulting spersonifikowana uwaga wobec rozwiązywania problemów naszych Klientów. Szczególnie bezpośredni kontakt i bliska współpraca z Klientem. Każdy Klient jest dla nas ważny. Bez względu na formę organizacyjną i prawną, wielkość obrotów, rodzaj prowadzonej ewidencji księgowej. Stawiamy na maksymalne bezpieczeństwo naszych Klientów. Posiadamy ubezpieczenie OC świadczonych usług rachunkowości, księgowości, rozliczeń podatkowych, kadr, płac i rozliczeń z ZUS.

Elastyczne, dedykowane usługi biura księgowego BDK Consulting z Warszawy

Stawiamy na innowacyjność i elastyczność usług naszego biura rachunkowego, dzięki czemu prowadzimy obsługę księgowo-podatkową i kadrowo-płacową spółkom i firmom nie tylko z Warszawy.

Poszukujesz dobrej, rzetelnej i terminowej księgowości i rozliczeń podatkowych? Oczekujesz od swojego księgowego zaangażowania? Chcesz spać spokojnie nie bojąc się kontaktu z urzędu skarbowego? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś pozytywnie jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zajmij się swoim biznesem, my zajmiemy się Twoją księgowością i rozliczeniami podatkowymi.

warszawskie biuro księgowe

Zarząd BDK Consulting Sp. z o.o.

główny księgowy BDK Consulting Sp. z o.o.

Jacek Traczyk

Prezes zarządu, Główny księgowy BDK Consulting Sp. z o.o.

Posiada Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych Nr 16668/2000Certyfikowany Główny Księgowy.  Doświadczenie 30 lat w outsourcingu rachunkowości, księgowości i rozliczeń podatkowych. Wieloletni właściciel biura rachunkowego. 

Specjalizuje się we wdrażaniu i prowadzeniu procesów outsourcingowych w zakresie rachunkowości, księgowości, podatków. Rachunkowości, księgowość i podatki traktuje jako swoją pasję, stale podnosząc i doskonaląc swoją wiedzę, kompetencje, kwalifikacje.

Wieloletni członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz sygnatariusz jego Kodeksu Etyki w Rachunkowości.

Nasze Wartości

Zasady i wartości naszego biura księgowego

BDK Consulting Sp. z o.o. biuro księgowe w Warszawie

Profesjonalizm

Wszystkie usługi świadczone są z najwyższym poziomem zaangażowania i profesjonalizmu, zapewniając klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Zaufanie

Budujemy długoterminowe relacje oparte na zaufaniu i transparentności, dbając o poufność informacji oraz spełnienie oczekiwań klientów.

Innowacyjność

Stawiamy na ciągłe doskonalenie kadry, naszych usług, innowacyjne podejście, śledzenie zmian w przepisach i dostosowywanie się do zmieniających potrzeb rynku.

Skontaktuj się z Nami

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Chcesz wiedzieć więcej? 696 895 880

Scroll to Top
Kontakt z Nami