Prowadzenie ksiąg rachunkowych. Outsourcing księgowości spółek

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgowość dla spółek

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, szczególnie księgowość dla spółek kapitałowych oraz pełna sprawozdawczość finansowa uzupełnione o raportowanie dla celów zarządów stanowi specjalizację w zakresie usług oferowanych przez BDK Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Księgowość dla spółek – wsparcie zarządów i redukcja kosztów

Usługi księgowości dla spółek oferowane przez nasze warszawskie biuro rachunkowe stanowią istotne wsparcie dla zarządów oraz redukcję kosztów dla spółek z o.o., spółek akcyjnych, czy spółek komandytowych.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgowość spółek Warszawa i okolice

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych (pełnej księgowości) nasze biuro rachunkowe świadczy dla spółek z o.o., spółek akcyjnych i spółek komandytowych oraz spółek osobowych i indywidualnych działalności gospodarczych – JDG zlokalizowanych w Warszawie.

Prowadzimy księgowość dla spółek z o.o. mających siedziby w dzielnicach: Warszawa Praga Północ i Południe, a także Warszawa Targówek i Białołęka.

Zapewniamy obsługę rachunkową, księgową i podatkową spółkom z o.o. oraz spółkom akcyjnym z warszawskich Bielan i warszawskiego Żoliborza, a także dzielnic Warszawa Bemowo i Warszawa Wola.

Obsługujemy również kompleksowo księgowość spółek z warszawskiego Śródmieścia (Centrum) i warszawskiej Ochoty.

Zdalna księgowość dla spółek z Legionowa i Serocka

Księgowość dla spółek z Legionowa i Serocka możemy świadczyć całkowicie zdalnie: dokumentacja finansowo księgowa może być dostarczana e-mailem w formie skanów dokumentów.

Księgowość dla spółek, prowadzenie ksiąg rachunkowych dla firm z Pułtuska i Ciechanowa

BDK Consulting Sp. z o.o. dzięki świadczeniu usług prowadzenia ksiąg rachunkowych zdalnie może również obsługiwać rachunkowo, księgowo i podatkowo spółki z o.o., spółki akcyjne i spółki komandytowe z terenów i okolic Pułtuska i Ciechanowa.

Oferta kompleksowego outsourcingu księgowości dla spółek

Oferta biura rachunkowego BDK Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w zakresie outsourcingu księgowości dla spółek przygotowana została w oparciu o wieloletnie doświadczenia naszej kadry zarządzającej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, sprawozdawczości finansowej i raportowania oraz rozliczeń podatkowych.

Zarządzasz spółką z o.o., akcyjną lub komandytową? Oczekujesz profesjonalnej, terminowej księgowości dla swojej spółki oraz jej rzetelnych rozliczeń podatkowych? Twoja spółka ma siedzibę w Warszawie, Legionowie, Serocku, Pułtusku lub Ciechanowie? Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowym.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych
Sprawozdawczość finansowa
Raportowanie na potrzeby zarządów
prowadzenie ksiąg rachunkowych księgowość spółek
Skontaktuj się z Nami

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Chcesz wiedzieć więcej? 696 895 880

Scroll to Top
Kontakt z Nami