Biuro rachunkowe Warszawa Śródmieście, Ochota

BDK Consulting, biuro rachunkowe Warszawa Śródmieście-Centrum, Warszawa Ochota

Biuro rachunkowe BDK Consulting to profesjonalna, warszawska firma księgowa działająca również w dzielnicach Warszawy: Ochota i Śródmieście (Centrum).

Jeśli prowadzisz działalność w warszawskiej Ochocie lub w Centrum Stolicy, warszawskim Śródmieściu i poszukujesz sprawdzonego, profesjonalnego biura rachunkowego, któremu powierzysz w zaufaniu swoje sprawy związane z księgowością i rozliczeniami podatkowymi jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dobre, odpowiedzialne biuro rachunkowe Warszawa Śródmieście i Warszawa Ochota

Praca w księgowości, rozliczenia podatkowe to dla Nas wyzwanie, ale i Nasza pasja. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo. Posiadamy stosowne ubezpieczenie świadczonych usług rachunkowych, księgowych, podatkowych, prowadzenia kadr, naliczania płac, rozliczeń z ZUS.

Nasze biuro rachunkowe, solidny Partner w Twoim biznesie

Jesteśmy biurem rachunkowym, służącym firmom z warszawskiego Śródmieścia i warszawskiej Ochoty, wsparciem, pomocą, radą w prowadzonych działalnościach gospodarczych.

Nasze biuro księgowe opiera swoje działania na zasadach wzajemnego zaufania i partnerstwa. Każdy Klient, każda obsługiwana przez nas firma jest dla nas tak samo ważny. Bez względu na formę prawną działalności, jej skalę, wielkość obrotów.

Wysokie kwalifikacje kadry naszego biura rachunkowego

Kadra naszego biura rachunkowego to zespół doświadczonych ekspertów, z prawie 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Księgowość, rachunkowość, prawo podatkowe to nasza pasja. Korzystając z usług biura rachunkowego BDK Consulting, masz pewność, że Twoja firma zredukuje koszty, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo finansowe.

Dobre i odpowiedzialne biuro rachunkowe w warszawskim Centrum-Śródmieściu oraz warszawskiej Ochocie

Zostając naszym Klientem przenosisz również na nasze biuro rachunkowe ryzyko związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ewidencji, sprawozdawczości, a przede wszystkim rozliczeń podatkowych.

Prowadzisz działalność w warszawskich dzielnicach Śródmieście lub Ochota? Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia i sprawdzonego, pewnego Partnera, któremu powierzysz w zaufaniu swoje sprawy? Nie zwlekaj, zostań Naszym Klientem.

Usługi księgowe Warszawa Śródmieście
Usługi księgowe Warszawa Centrum
Usługi księgowe Warszawa Ochota
biuro-rachunkowe-bdk-consulting
Skontaktuj się z Nami

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Chcesz wiedzieć więcej? 696 895 880

Scroll to Top
Kontakt z Nami