Biuro rachunkowe Bielany, Żoliborz, Białołęka

Biuro księgowe Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Białołęka (Tarchomin)

Jeśli poszukujesz profesjonalnej księgowości dla swojej firmy i  działasz w dzielnicach Warszawy: Białołęka, Bielany, Żoliborz świetnie trafiłeś! Jesteśmy profesjonalną, rzetelną i odpowiedzialną firmą księgową.

BDK Consulting to mobilne biuro rachunkowe działające na terenie kilku warszawskich dzielnic. Dzięki swojej innowacyjności zapewniamy zdalną obsługę księgowo-podatkową firmom z warszawskich dzielnic: Bielany, Żoliborz, Białołęka, w tym osiedle Tarchomin.

Cechują Nas i wyróżniają: wysokie standardy pracy i jej organizacji, etyka zawodowa, najwyższe kwalifikacje zawodowe.

Kadra zarządzająca to osoby z długoletnim i bogatym doświadczeniem w świadczeniu usług outsourcingu księgowego, stale podnosząca swoje kwalifikacje, kompetencję, aktualizująca swoją wiedzę.

Świadczymy profesjonalne i dedykowane każdej firmie usługi outsourcingu rachunkowego i sprawozdawczości finansowej. Obsługujemy spółki z o.o., spółki akcyjne, komandytowe. Oferujemy usługi księgowe oraz rozliczeń podatkowych dla firm jednoosobowych z dzielnic: Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz i Warszawa Białołęka.

Usługi rachunkowości i księgowości dla firm i przedsiębiorców z warszawskich dzielnic: Bielany, Żoliborz, Białołęka (Tarchomin) mogą być wykonywane przez nasze biuro rachunkowe całkowicie w formie zdalnej. Kontakt z wyznaczoną po stronie biura rachunkowego BDK Consulting osobą odpowiedzialną za księgi, ewidencje i rozliczenia podatkowe Klienta może odbywać się całkowicie zdalnie.

Na życzenie Klienta uruchamiamy usługę bezpośredniego odbioru dokumentów od przedsiębiorstw mających siedziby lub miejsca prowadzenia działalności w dzielnicach Warszawy: Bielany, Żoliborz, Białołęka.

Księgowość Warszawa Bielany
Księgowość Warszawa Żoliborz
Księgowość Warszawa BIałołęka
biuro-rachunkowe-bielany-zoliborz-bialoleka
Skontaktuj się z Nami

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Chcesz wiedzieć więcej? 696 895 880

Scroll to Top